Čerstvé šťávy do kanceláře

Bez kompromisů

Bloudí vaši zaměstnanci po kanceláři jako těla bez duše? Jsou často nemocní, bez energie a nápadu? Co kdybyste místo hledání čerstvějších exemplářů na trhu práce, zkusili vaše kolegy povzbudit pořádnou dávkou vitamínů?

Naše freshe jsou tu pro vás, vaše zaměstnance a kolegy! Dostupné dle sezónnosti ovoce a čerstvě připravené rovnou na váš (pracovní) stůl. A hlavně na maximum nabité vitamíny, antioxidanty a lehce stravitelnými ovocnými cukry. Bez přidané vody.

Ideální pro:

  • týmové snídaně
  • porady a meetingy
  • hackatony
  • jen tak

Ovocnou šťávu dodáváme v praktických, znovu uzavíratelných plastových lahvích (500 ml a 1000 ml). Po vypití je rovnou můžete hodit do tříděného odpadu – žádné zálohy, žádné sklo, žádné popraskané plastové kelímky a ulepené pracovní desky!

Rozvoz vždy v úterý a čtvrtek 8-11 hod (nebo dle individuální domluvy). Platbu nejprve hotově nebo kartou a až se blíže poznáme, můžeme nabídnout i fakturaci.

Aktuální nabídka

Momentálně pro vás připravujeme novou nabídku fresh šťáv. Můžete se na ni těšit od nového roku.

bez chemie
Pro tělo jsou vitamíny z ovoce lepší alternativou než energetické nápoje a přeslazené sycené limonády.
praktické balení
V plastové lahvičce s uzávěrem fresh v pohodě vydrží cestu v batohu na jednání nebo počká v ledničce do druhého dne.
rozvoz zdarma
Pokud u nás objednáte alespoň za 1500 Kč, máte dopravu zdarma. Jinak si k objednávce účtujeme 100 Kč.
sezonní ovoce
Velmi pružně reagujeme na nabídku dodavatelů a tak se vám na stůl můžou dostat i speciality jako kadeřávek nebo granátové jablko.
zero waste
Jsme ekologicky odpovědná firma. Pro výrobu freshů používáme i méně vzhledné kousky ovoce, které splňují přísné kvalitativní a hygienické normy.
24 hodin
Trvanlivost čerstvě vymačkané šťávy je až 48 hod, ale pro nejlepší chuť si ji vychutnejte nejpozději druhý den po zakoupení.